Župa Sv. Josip - Lički Osik

Župa Sv. Josip - Lički Osik. Imenovanja, razrješenja i premještaji u Gospićko-senjskoj biskupiji 2015. godine. Zbog pastoralnih potreba u nekim župama biskup Gospićko-senjske biskupije mons. dr.sc. Mile Bogović i ove godine je napravio neke personalne promjene u nekim župama u našoj biskupiji. Sve promjene možete vidjeti u ovom članku. KUŠAJTE I VIDITE KAKO JE DOBAR GOSPODIN - 19. nedjelja kroz godinu. Proslavljena Gospa Snježna, Dan domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Događaj dijeljenja p.

OVERVIEW

The site zupa-svjosip-losik.hr currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have examined twenty pages within the domain zupa-svjosip-losik.hr and found twenty websites linking to zupa-svjosip-losik.hr.

ZUPA-SVJOSIP-LOSIK.HR TRAFFIC

The site zupa-svjosip-losik.hr has seen alternating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for zupa-svjosip-losik.hr

Traffic ranking (by month) for zupa-svjosip-losik.hr

Traffic ranking by day of the week for zupa-svjosip-losik.hr

CRKVA HRVATSKIH MUČENIKA

Prostor i baština Krbavskog polja. Oltarni reljef Slava hrvatskih mučenika. HKM Bern u posjetu Crkvi hrvatskih mučenika. Upute za hodočasnike na Dan hrvatskih mučenika 2015.

WHAT DOES ZUPA-SVJOSIP-LOSIK.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zupa-svjosip-losik.hr Mobile Screenshot of zupa-svjosip-losik.hr Tablet Screenshot of zupa-svjosip-losik.hr

ZUPA-SVJOSIP-LOSIK.HR SERVER

We observed that a single root page on zupa-svjosip-losik.hr took four hundred and six milliseconds to load. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider zupa-svjosip-losik.hr not secure.
88.198.6.87

We discovered that this website is using the Apache os.

Župa Sv. Josip - Lički Osik

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site zupa-svjosip-losik.hr states the following, "Imenovanja, razrješenja i premještaji u Gospićko-senjskoj biskupiji 2015." We noticed that the webpage also stated " Zbog pastoralnih potreba u nekim župama biskup Gospićko-senjske biskupije mons." It also stated " Mile Bogović i ove godine je napravio neke personalne promjene u nekim župama u našoj biskupiji. Sve promjene možete vidjeti u ovom članku. KUŠAJTE I VIDITE KAKO JE DOBAR GOSPODIN - 19. Proslavljena Gospa Snježna, Dan domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja." The header had Župa Sv. Josip as the highest ranking keyword. This keyword was followed by Lički Osik which isn't as urgent as Župa Sv. Josip.

ANALYZE MORE DOMAINS

Župa svetog Josipa

Trodnevnica i proslava blagdana blažene Marije Propetog Isusa Petković na zagrebačkoj Trešnjevci. Susret sa papom Franjom u Sarajevu. Vjernici iz naše župe sv. Josipa koje je predvodio kapelan vlč. Vučak, a uz blagoslov župnika vlč. Damira Ocvirka, uputili su se u kasnim večernjim satima prema Sarajevu kako bi dočekali svetog oca papu Franju. Hodočašće obitelji prvopričesnika naše župe u Mariju Bistricu.

Župa Uzvišenja Svetog Križa Novi Zagreb Siget i Trnsko

Na dobro nam Božić dojde. Pjesme na čast djevici Mariji. Fra Rajko Gelemanović Sa svecem svakoga dana. Učini me oruđem svoga mira.

Bilten broj 7 129 Župa sv. Križa Ogulin

Križa možete pratiti na web stranicama Grada Ogulina.

Župa Majke Božje Snježne - Trnovec

1930 - križni put sa svijećama. 500 - polazak autobusa ispred crkve. 645 - ulazna procesija i pobožnost Križnog puta. 1100 - glavna svečana sv.

Početna stranica

Hodočašće župljana župe Valpovo u Aljmaš. Marije Petković je danas poslije mise. Devetnica za Veliku Gospu pred kapelicom BDM Gospe Lurdske kod groblja je do petka, u 19. Velika Gospa je u subotu, 15. Mise u župnoj crkvi su u 8 sati i 9. 30 i kod kapelice Lurdske Gospe u 17 sati.